Про проведення спільних лекцій для студентів-геодезистів ЧНУ імені Петра Могили

15 вересня 2022 року в межах обміну досвідом викладачі кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили, зокрема докторка економічних наук, професорка Олена Лазарєва та старший викладач Андрій Мась, доєдналися до онлайн-лекції.

Проводила зустріч кандидатка економічних наук, доцентка кафедри землеустрою та кадастру Одеського державного аграрного університету Тетяна Мовчан в режимі онлайн-відеоконференції з використанням платформи Zoom.. Заняття відбулося в межах вивчення дисципліни «Державний земельний кадастр» на тему «Ведення державного земельного кадастру, кадастрових відомостей і документів».

До лекції також доєдналися студенти другого, третього, четвертого та шостого курсів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Під час лекції у формі діалогу обговорювалися базові питання, зокрема вивчення системи органів державного земельного кадастру, завдання та функції державного земельного кадастру, склад і зміст земельно-кадастрових відомостей та документів, виготовлення кадастрового плану.

Лекторка наголосила, що автоматизована система Державного земельного кадастру відновлює свою роботу в умовах воєнного стану в Україні, зокрема зміни стосуються порядку здійснення повноважень кадастровими реєстраторами, а також повноважень з надання відомостей ДЗК адміністраторами ЦНАПів, оприлюднення відомостей ДЗК на сайті Держгеокадастру за допомогою Публічної кадастрової карти тощо.

Проведення таких зустрічей разом із студентами є корисним та ефективним методом, а також вони сприяють розвитку компетенцій студентів.

Отримані під час лекції знання можуть бути використані студентами в процесі вивчення таких дисциплін як «Державний земельний кадастр», «Кадастр природних ресурсів», «Морський кадастр».

Учасники лекції щиро вдячні лекторці Тетяні Мовчан за змістовну, цікаву та практично-орієнтовану онлайн-лекцію. Сподіваємося на активну взаємодію та плідну співпрацю в майбутньому, адже в умовах сьогодення такі заходи є надзвичайно важливими та актуальними.