Про проведення ділової гри з підвищення рівня фінансової грамотності для студентів на кафедрі фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили

21 лютого 2022 року професорка кафедри фінансів і кредиту Людмила Євчук провела ділову гру, метою якої є підвищення рівня фінансової грамотності студентів.

У грі все відбувається як і в житті. Одні прагнуть досягти високих результатів і прикладають до цього зусилля, інші – ні.

Одна частина учасників грає роль підприємців, а друга – споживачі їх товарів та послуг. Хоча ролі у учасників різні, проте гра дозволяє діагностувати підприємницькі здібності кожного учасника. У грі добре видна фінансова поведінка людини, до якої вона звикла.

За її результатами студенти мали можливість зрозуміти більше про свої схильності, здібності, а також звички. Побачити свої сильні та слабкі сторони і зрозуміти у якому напрямі їм доречно працювати над собою щоб досягти успіху.