Про профорієнтаційну діяльність кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили

У рамках профорієнтаційної діяльності викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили Світлана Сургова та Олена Файчук провели дві зустрічі з учнями 11 класу Миколаївського ліцею «Академія дитячої творчості».

• 12 травня представники кафедри провели онлайнову профорієнтаційну зустріч, основними завданнями якої було ознайомлення майбутніх абітурієнтів з особливостями вступу у 2023 році, а також знайомство учнів з перспективами навчання на спеціальності «Соціальна робота».

• 17 травня викладачі провели вебінар на тему «Мотиваційний лист. Поради абітурієнту», основною метою якого стало ознайомлення учнів з особливостями написання мотиваційного листа при вступі на спеціальність «Соціальна робота».

Абітурієнти також отримали інформацію про етапи підготовки та написання мотиваційного листа; структуру мотиваційного листа; стиль та вимоги до мотиваційного листа; типові помилки при написанні мотиваційного листа.

Наприкінці зустрічі абітурієнти мали змогу ознайомитись із прикладом мотиваційного листа та поставити запитання.

Також викладачі запросили учнів на день відкритих дверей ЧНУ імені Петра Могили, який відбудеться 27 травня о 10.30.

Колектив кафедри щиро вдячний адміністрації школи та сподівається, що подібні зустрічі допоможуть абітурієнтам у виборі майбутньої професії та написанні мотиваційних листів.

Щиро дякуємо за запрошення!