Про презентацію монографії «Допризовна підготовка студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили»

30 травня 2023 року на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили відбулась презентація монографії «Допризовна підготовка студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили». Авторами якої є в.о. декана факультету фізичного виховання і спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Заслужений тренер України з вільної боротьби Юлай Тупєєв, та доцент кафедри олімпійського та професійного спорту Анатолій Тіхоміров.

Видання містить основні питання, що стосуються розвитку фізичних якостей, методів самозахисту, збереження ментального здоров‘я в умовах війни, першої медичної допомоги. Монографія доступна для ознайомлення за посиланням.

Крім того, зі студентами провели семінар на тему: «Національно-патріотичне виховання молоді, виклики сьогодення», обговорили основні питання патріотичного виховання юних спортсменів, досвід країн Балтії, Франції, США, Канади, Ізраілю та інших країн Світу.

На заході були присутніми більше 70 студентів факультету, які брали активну участь в обговоренні актуальних питань сучасних підходів до виховання молоді та юнацтва.