Про практику студентів-психологів Сумського державного університету на базі ЧНУ імені Петра Могили

Студенти четвертого курсу Cумського державного університету успішно завершили практику на базі навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Протягом декількох тижнів практиканти брали участь у різноманітних заходах кабінету, долучалися до майстер-класів, створювали корисні психологічні поради тощо.

Вони провели онлайн-зустріч на тему «Асертивність: як реагувати на критику та відстоювати свою точку зору?». Студентки познайомили з правилами асертивності, дали можливість відпрацювати навички асертивності.

Студентки розробляли свої проекти на актуальні теми: Юлія Шалатонова підготувала відеоряд про боротьбу з прокрастинацією, а Тетяна Бистро розробила відеоролик з актуальними порадами, що допоможуть подолати тривожні думки.

Одним із завдань практики було створення відео про психологічні додатки для телефону. З відео студенток можна ознайомитися на Facebook-сторінці навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування за посиланням.

Також практикантки розробляли відео з підбірками психологічних ігор, які розроблені для розвитку психологічних навичок і вмінь. Відео також знайдете на Facebook-сторінці.

Пропонуємо ознайомитися з враженнями студенток СумДУ Тетяни та Юлії щодо проходження практики в ЧНУ імені Петра Могили: