Про практику студентів на базі навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування

29 червня 2023 року в онлайновому режимі відбувся захист практики студентів другого та третього курсів спеціальності 231 «Соціальна робота». Студенти проходили практику на базі навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

На початку зустрічі психологи навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування Людмила Опанасенко та Лада Захарова подякували студентам за активну роботу. В.о. завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Олена Кузнецова висловила подяку психологам, що надають можливість студентам цікаво пройти практику та отримати нові знання.

Протягом практики студенти розширяли свої знання та готували проєкти. Тема проєктів – ідеї для активного відпочинку влітку для студентів різних спеціальностей.

Так, наприклад, одна з практиканток Єлизавета Тітова запропонувала студентам напрямку 032 «Історія та археологія» та 081 «Право» такі варіанти відпочинку: відвідування городища «Дикий сад», поїздка до національного історичко-археологічного заповідника «Ольвія» або прогулянка парком «Київська Русь».

Незабаром на сторінці навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування у мережі Facebook з’являться публікації всіх порад, що розробити студенти.

Загалом, на базі навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування за 2022/2023 навчальний рік пройшли практику 58 студентів різних спеціальностей, з них двоє студенток четвертого курсу Cумського державного університету.