Про початок навчального року в ЧНУ імені Петра Могили – для видання “Суспільне”


У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили закінчився основний набір студентів на перший, другий та третій курси в 2023 році. Зокрема, станом на 6 вересня понад 1 100 студентів вступили до закладу на бакалаврську форму навчання.

Цьогоріч студенти мають право самостійно обирати, в якому форматі навчатися – офлайн чи онлайн.

Під час розмови з кореспондентами» Суспільного» перший проректор ЧНУ Юрій Котляр поділився переліком спеціальностей, на які найбільше вступило студентів:

«Зрозуміло, що є й іноземна філологія, яка завжди має попит, і непоганий набір на фізкультуру і спорт, непоганий набір на ту ж журналістику, на міжнародні відносини, тобто є спеціальності, які тримають певну планку, але такий великий приріст, ми можемо сказати — це спеціальності, пов’язані з правом, із комп’ютерами, і, звичайно, з психологією».

Викладачка фізики Ольга Яремчук переконана, що найголовніше – це живе та активне спілкування:

«Особливо для спеціальності медицина, терапія та реабілітація та комп’ютерних галузей дуже важливо виконувати лабораторні роботи, робити в аудиторіях, де діти можуть опрацювати набуті навички, відпрацювати на приладах, на певних симуляторах, мати контакт з викладачем».

Більше – за посиланням.

Повне відео можна переглянути за посиланням.