Про підвищення кваліфікації фахівців соціальної роботи Миколаївської області на базі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки

Протягом 14-17 листопада 2023 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили в рамках співпраці з Миколаївським обласним центром соціальних служб реалізували короткострокову програму підвищення кваліфікації «Забезпечення соціального супроводу військовослужбовців та членів їх сімей» для фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту, які здійснюють соціальний супровід військовослужбовців та членів їх сімей в територіальних громадах Миколаївської області.

Так, у п’ятницю, 17 листопада відбулось вручення сертифікатів учасникам програми підвищення кваліфікації.

Привітали учасників з успішним завершенням курсів підвищення кваліфікації Директор Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва, Директор Миколаївського обласного центру соціальних служб Світлана Янковська та завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Олена Кузнецова.

Учасниками першої зустрічі стали 23 працівники-надавачі соціальних послуг з різних територіальних громад Миколаївської області. Під час навчання слухачі поглибили свої знання щодо засад соціальної роботи з військовослужбовцями та членами їх сімей; сутності та змісту технології соціального супроводу військовослужбовців та членів їх сімей; соціалізації ветеранів з інвалідністю; актуальних проблем протидії домашньому насильству у сім’ях.

Удосконалили свої практичні навички в методах діагностичної діяльності соціального працівника в роботі з військовослужбовцями та членами їх сімей в процесі соціального супроводу; процесі психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей; технології психологічної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей з ПТСР.

Учасники взяли участь у тренінгу «Вербальна і невербальна комунікація: баланс взаємозв’язку та можливостей впливу».

Підвищення кваліфікації проводили кандидати педагогічних наук, доценти кафедри Олена Кузнецова, Олена Файчук, Руслан Чубук.

Колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки щиро вдячний учасникам за активність, жагу до знань та бажання вдосконалювати свої професійні навички!

Сподіваємось на подальші зустрічі та співпрацю!