Про першу лекцію з онлайнового курсу «Війна в контексті теорій політичної науки»

У п’ятницю, 23 вересня 2022 року, представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучилися до першої лекції з онлайнового курсу «Війна в контексті теорій політичної науки», темою якої є «Раціоналізм і теорія війни». Лектором зустрічі є доктор філософії Річард Джордан з Університету Бейлора, США (Richard Jordan, Baylor University).

На лекції були присутні студенти ЧНУ імені Петра Могили, зокрема спеціальностей «Міжнародні відносини», «Історія та археологія», «Політологія» та викладачі факультету політичних наук університету. Усі мали змогу запевнитися, що війни, не зважаючи на їх руйнівну та вбивчу сутність, мають раціональні причини.

Ініціатором та організатором цього курсу виступив доктор філософії Сергій Куделя з Університету Бейлора.

Із записом лекції англійською мовою можна познайомитися за посиланням.

Більш докладно про саму ініціативу, а також зміст курсу на сайті Університету Бейлора.