Про останнє засідання гуртка у 2022-2023 навчальному році

У кінці травня 2023 року було проведено заключне в 2022/2023 навчальному році засідання гуртка «Світ фінансів» кафедри фінансів і кредиту факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Цього разу студенти, які займаються в гуртку, на чолі з керівником Валентином Дранусом, в онлайн-форматі розглянули проблему екологічного страхування в Україні. А точніше – його відсутність як підгалузі страхового ринку, роздробленість на види страхування відповідальності, що мають ознаки екологічного.

Студенти сформували команди та підготували своє бачення проблем, здійснивши аналіз сучасного стану екологічного страхування, дослідили існуючі види страхування, які мають ознаки екологічного; проаналізували зарубіжний досвіду екологічного страхування; розглянули механізми фінансового забезпечення можливої відповідальності за шкоду, заподіяну забрудненням довкілля та розглянули перспективи впровадження та функціонування екологічного страхування в Україні.

Засідання пройшло в форматі дебатів, де кожна з команд демонструвала презентацію свого бачення сучасного стану екологічного страхування, після чого відбувалися жваві дискусії та обговорення запропонованих доповідачами шляхів вирішення проблеми.

Під кінець засідання учасники гуртка підбили підсумки роботи гуртка за 2022/2023 навчальний рік та зазначили, що вона була цікавою та продуктивною.