Про організаційну зустріч партнерів проєкту ЄС Erasmus+ KA2 DEFEP “Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market”

Під проводом команди Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася організаційна зустріч партнерів проєкту ЄС Erasmus+ KA2 DEFEP «Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market».

Зустріч пройшла 28-30 січня 2024 року у Львівському національному університеті природокористування, який є бенефіціаром і співвиконавцем проєкту DEFEP. Крім координаційної наради, провели спільні засідання Координаційної Ради та Виконавчого комітету проєкту DEFEP щодо виконання завдань робочих пакетів 4, 5 і 6.

Крім цього, зустріч партнерів і співвиконавців проєкту DEFEP стала хорошою нагодою для укладання угод про співробітництво між університетами й за іншими напрямками діяльності, окрім цього проєкту. Також уклали угоду між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Львівським національним університетом природокористування.

Команда проєкту DEFEP щиро дякує за гостинність колективу та керівництву Львівського національного університету природокористування, особисто в.о. ректора Василю Лопушняку за сприяння та підтримку, завідувачці кафедри обліку та оподаткування Людмилі Гнатишин, доценткам Оксані Прокопишин і Ользі Маленькій за плідну співпрацю, а програмі Еразмус+ за можливість втілити наш проєкт.

Продовжуємо роботу над розвитком вищої освіти і розширенням можливостей для здобувачів і закладів освіти.