Про онлайн-зустріч викладачів кафедри управління земельними ресурсами з випускними класами міста Нова Одеса

5 квітня 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами зустрілися в онлайн-форматі з випускними класами міста Нова Одеса та їх класними керівниками.

Під час зустрічі викладачі кафедри – доктор сільськогосподарських наук, професор Сергій Чорний, докторка економічних наук, професорка Олена Лазарєва та старший викладач Андрій Мась – розповіли про освітні програми, за якими майбутні студенти можуть навчатися, здобуваючи фах за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», наголосили про можливості вільного вибору предметів в рамках спеціальності, що опановується.

Старшокласники познайомилися з умовами співпраці Чорноморського національного університету імені Петра Могили з багатьма закордонними університетами.

Майбутні абітурієнти ознайомилися з інформацією щодо функціонування в рамках нашого університету Студентської колегії та Студентського самоврядування, наявності гуртків, що функціонують на кафедрі управління земельними ресурсами, таких, як «Ґрунтознавець» та «Землевпорядник».

Крі того, школярі дізналися про бази практики провідних установ та підприємств м. Миколаєва, де в подальшому майбутні випускники спеціальності працевлаштовуються.

Також викладачі презентували інформацію про умови вступу до нашого університету в 2024 році, надали електронні посилання на мережі університету тощо.

Чекаємо майбутніх абітурієнтів в стінах нашого навчального закладу!