Про онлайн-зустріч із випускниками 2-го ліцею міста Нова Одеса

12 квітня 2024 року на кафедрі управління земельними ресурсами відбулась онлайн-зустріч із випускним класом 2-го ліцею міста Нова Одеса.

У результаті бесіди з дітьми та класним керівником було доведено до майбутніх абітурієнтів інформацію щодо умови набору та прийому абітурієнтів на бакалаврат денної форми навчання за спеціальністю «Геодезія і землеустрій» у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили. Мова також йшлась про культурно-масову роботу в університеті, про можливості проведення дозвілля тощо. Особлива увага школярів була звернута на широкі можливості стажування студентів університету за кордоном.

Для школярів провели онлайн-екскурсію з метою ознайомлення з кафедрою управління земельними ресурсами, аудиторіями економічного факультету, висвітлили наявне геодезичне обладнання, яке є на кафедрі управління земельними ресурсами.

Також розказали про стан гуртожитків та умови зайняття спортом, зокрема підкреслили, що студенти мають можливість у вільний час займатися в спортивних секціях баскетболом, волейболом, футболом, бадмінтоном, настільним тенісом, академічним веслуванням, легкою атлетикою тощо.

Викладачі кафедри відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів.

Зустріч з ліцеїстами Нової Одеси показала, що школярі мають непересічний інтерес до отримання якісної вищої освіти в стінах ЧНУ ім. П. Могили.