Про оглядову лекцію від Пабло Ган Кесада, Заступника Голови Місії Посольства Іспанії в Україні для студентів-міжнародників

15 березня 2023 року відбулася оглядова лекція від Пабло Ган Кесада, Заступника Голови Місії Посольства Іспанії в Україні для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (ЧНУ імені Петра Могили) та студентів спеціальності «Міжнародна економіка» (ХНЕУ ім. С. Кузнеця). До лекції також мали змогу долучитися всі охочі студенти та викладачі ФПН.

Однієї з цілей заходу є підвищення практичної складової та ознайомлення із особливостями співробітництва між Іспанією та Україною  на сучасному етапі студентів-міжнародників.

Модераторами зустрічі з представником Посольства Іспанії в Україні виступили Анастасія Хмель, декан факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, та Леся Євдокімова-Лисогор, кандидат філологічних наук, доцент ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Протягом оглядової лекції Пабло Ган розкрив ряд актуальних тем, зокрема:

• зміни у функціях Посольства та Консульства Іспанії в Україні під час війни;
  • зміни в комунікаціях між Посольством Іспанії та українським населенням упродовж війни;
  • канали комунікації між Посольством та Урядом України;
  • образ України в період війни та його сприйняття в Іспанії;
  • як змінилися тенденції бізнесу між двома країнами Іспанія-Україна упродовж війни;
  • функції культурної дипломатії в складний період для України;
  • як наразі розвивається сфера культури між двома країнами.

Під час дискусії після лекції студенти отримали відповіді на такі питання: яким чином потрібно просувати сучасний культурний образ України для популяризації в Іспанії; до початку повномасштабного вторгнення про Україну мало хто знав, її часто ототожнювали з росією, як зараз змінилася підсвідомість іспанського народу; чи проживають під час війни громадяни Іспанії в Україні, які не залучені до роботи в Посольстві; якими будуть пріоритети Президенства Іспанії в Раді ЄС у другому півріччі цього року.