Про нову спеціальність 256 «Національна безпека» у ЧНУ імені Петра Могили

Згідно з Законом України «Про національну безпеку України»,  національна безпека – це захищеність державного суверенітету, територіальної цілісності, демократичного конституційного ладу та інших національних інтересів України від реальних та потенційних загроз.

Кафедра “Соціології та політології” Чорноморського національного університету імені Петра Могили представляє від 1 вересня 2022 року нову спеціальність256 “Національна безпека” з ліцензійним обсягом 60 місць на рік (денна та заочна форма навчання).

Запрошуємо випускників шкіл, коледжів, університетів, а також військовослужбовців та працівників Збройних Сил України вступати до нашого університету та обирати найактуальнішу та найпотрібнішу на ринку праці спеціальність!

Ми готуємо працівників:

• Служби безпеки України;
  • Національної поліції;
  • Державної міграційної служби;
  • безпекових структур приватного бізнесу;
  • підрозділів територіальної оборони МО України;
  • структур Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;
  • захисних та охоронних служб;
  • інших державних установ.

Наші випускники – це:

• фахівці з вирішення традиційних, міждержавних і транснаціональних конфліктів;
  • інспектори правоохоронних органів;
  • фахівці з інформаційних технологій;
  • інспектори прикордонної служби;
  • фахівці з організації інформаційної безпеки;
  • інспектори воєнізованої охорони;
  • фахівці із дізнання;
  • приватні детективи.

Переваги для студентів:

• доступна вартість контракту;
  • пільговий вступ для учасників АТО;
  • можливість перекваліфікування для кадрових військовослужбовців та представників силових структур;
  • затребуваність і конкурентоспроможність;
  • можливість працевлаштування під час навчання;
  • перспектива продовжити навчання на магістерській програмі;
  • заочна форма навчання та можливість професійної перепідготовки звільнених у запас військових ЗСУ та інших силових структур;
  • можливість працювати як в Україні, так і за її межами.

Спеціальні навички випускника:

• спеціальна підготовка щодо зберігання, носіння, застосування і використання вогнепальної зброї;
  • професійна бойова підготовка.

Військова підготовка

• забезпечується військовою кафедрою
  • можливість отримати впродовж 2-х років військово-облікову спеціальність та перше офіцерське звання.

Для вступу на спеціальність “Національна безпека” абітурієнт мусить мати такі  Сертифікати ЗНО:

• Українська мова
  • Історія України або Іноземна мова

За більш детальною інформацією звертайся за телефоном: (0512) 76-55-78 (кафедра соціології та політології)

E-mail: dns.chnu@gmail.com

Тож чекаємо Вас на спеціальності «Національна безпека» Чорноморського національного університету імені Петра Могили! Адже безпека – це одна з найважливіших цінностей життя!

Завітайте на кафедру за адресою: м. Миколаїв, вул. 1 Воєнна, 2а (навчальний корпус № 10 ЧНУ імені Петра Могили), кабінет 10-321.
Робочі дні: понеділок – п’ятниця з 8:30 до 17:00.

Правила прийому до університету.

Контакти приймальної комісії:

Телефон: (0512) 76-92-87
E-mail: chdupruyom@gmail.com

Адреса: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10 (головний корпус, каб. 1-103)