Про навчання фінансистів ЧНУ імені Петра Могили в умовах розвитку цифрової економіки

Завершився курс лекцій та групових занять з дисципліни «ФінТех і криптовалюти», що викладався студентам-фінансистам Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Викладач курсу – визнаний спеціаліст фінтех-бізнесу, заступник керівника департаменту розробки програмного забезпечення головного офісу ПриватБанку Юрій Решетнік.

Курс тривав повний семестр. Актуальність цієї навчальної дисципліни зумовлена об’єктивними потребами ринкової економіки у розвитку цифрової економіки. Метою курсу є надання студентам базових знань та практичних навичок у сфері цифрового банкінгу, фінансових технологій, блокчейну, криптовалют, штучного інтелекту для забезпечення майбутнім випускникам конкурентних переваг на ринку праці в умовах формування цифрової економіки.

Через те, що викладач курсу є керівником департаменту розробки програмного забезпечення головного офісу ПриватБанку, у рамках курсу крім теоретичної частини були практичні заняття з кейсами не тільки на основі технологій ПриватБанку, а й на технологіях конкурентів з фінтех-бізнесу.

На завершення курсу пан Юрій Решетнік побажав молодим фінансистам мирного неба, успіху на професійній ниві та бути конкурентоспроможними на світовому ринку праці.

Щиро дякуємо Юрію Решетніку за співпрацю, цінуємо Ваш внесок у розвиток фінансової освіти!