Про науковий воркшоп «Академічна доброчесність: шлях до успіху»

1 грудня 2023 року в дистанційному форматі відбувся науковий воркшоп «Академічна доброчесність: шлях до успіху».

До зустрічі долучилися здобувачі вищої освіти першого – третього та шостого курсів різних спеціальностей факультету філології.

Організаторами заходу є голови студентського наукового товариства факультету філології – кандидатка філологічних наук, доцентка Галина Косарєва та Дар’я Коновалова, студентка третього курсу.

Модератором заходу виступила кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української філології та міжкультурної комунікації Галина Косарєва.

Спікерами заходу стали директорка Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Світлана Козловська та Лариса Колесник, заступниця директорки. Вони презентували основні аспекти поняття «академічної доброчесності», основні її цінності та переваги, а також етичні аспекти наукового дослідження та публікацій.

Усі присутні отримали важливі практичні кейси з виявлення порушень академічної доброчесності, які допомагатимуть у їх майбутніх наукових роботах.

Студенти отримали можливість в інтерактивній формі взяти участь в обговоренні важливих питань з викладачами та колегами, взаємодії та обміні думками у сприятливому для науки середовищі.

Наприкінці зустрічі модератор заходу запропонувала одну з форм фідбеку – створити меми про академічну доброчесність.