Про міжнародну студентську мобільність з перших вуст

Триває співпраця Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Nord University Business School (Норвегія).

«Начаюся за програмою Public Sector Economy в рамках Erasmus+.  Програма триває один семестр: із січня до середини червня. Вивчаємо, якщо коротко, особливості управління та функціонування державного сектору економіки.

Університет вражає своєю сучасністю та інфраструктурою. Запрошені лектори з різних країн світу, великі бібліотеки з чудовою робочою атмосферою та кімнатами для групових робіт, необмежений доступ до навчальної (часто платної або взагалі недоступної в Інтернеті) літератури – все це дійсно дає багато можливостей.

Місцева природа з усіма своїми гірськими та морськими пейзажами неймовірно захоплює. Не менше захоплює і ставлення норвежців до самої природи та екології, що проявляється найбільше у розділенні та сортуванні сміття і його подальшій переробці, а також активному використанні енергозберігаючих технологій», – розповідає про враження від стажування в Nord University Business School Колбудський Іван, студент 5-го курсу Факультету економічних наук ЧНУ ім. П.Могили, спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.