Про міжнародну студентську мобільність з перших вуст


Триває співпраця Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Nord University Business School (Норвегія).

«Начаюся за програмою Public Sector Economy в рамках Erasmus+.  Програма триває один семестр: із січня до середини червня. Вивчаємо, якщо коротко, особливості управління та функціонування державного сектору економіки.

Університет вражає своєю сучасністю та інфраструктурою. Запрошені лектори з різних країн світу, великі бібліотеки з чудовою робочою атмосферою та кімнатами для групових робіт, необмежений доступ до навчальної (часто платної або взагалі недоступної в Інтернеті) літератури – все це дійсно дає багато можливостей.

Місцева природа з усіма своїми гірськими та морськими пейзажами неймовірно захоплює. Не менше захоплює і ставлення норвежців до самої природи та екології, що проявляється найбільше у розділенні та сортуванні сміття і його подальшій переробці, а також активному використанні енергозберігаючих технологій», – розповідає про враження від стажування в Nord University Business School Колбудський Іван, студент 5-го курсу Факультету економічних наук ЧНУ ім. П.Могили, спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.