Про міжнародну студентську мобільність з перших вуст


Триває співпраця Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Nord University Business School (Норвегія).

«Начаюся за програмою Public Sector Economy в рамках Erasmus+.  Програма триває один семестр: із січня до середини червня. Вивчаємо, якщо коротко, особливості управління та функціонування державного сектору економіки.

Університет вражає своєю сучасністю та інфраструктурою. Запрошені лектори з різних країн світу, великі бібліотеки з чудовою робочою атмосферою та кімнатами для групових робіт, необмежений доступ до навчальної (часто платної або взагалі недоступної в Інтернеті) літератури – все це дійсно дає багато можливостей.

Місцева природа з усіма своїми гірськими та морськими пейзажами неймовірно захоплює. Не менше захоплює і ставлення норвежців до самої природи та екології, що проявляється найбільше у розділенні та сортуванні сміття і його подальшій переробці, а також активному використанні енергозберігаючих технологій», – розповідає про враження від стажування в Nord University Business School Колбудський Іван, студент 5-го курсу Факультету економічних наук ЧНУ ім. П.Могили, спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …