Про міжнародну студентську мобільність з перших вуст


Триває співпраця Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Nord University Business School (Норвегія).

Свої враження від стажування в Nord University Business School розповідає Чернюк Анна, студентка 5-го курсу Факультету економічних наук ЧНУ ім. П.Могили, спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

«Навчаюся за програмою Public Sector Economy в рамках Erasmus+ в університеті Норд (Норвегія). Предмети, які ми вивчаємо, пов’язані з економікою державного сектору: внутрішній контроль та ризик-менеджмент, бухгалтерський облік та звітування згідно з IPSAS, оцінка продуктивності в держсекторі та міжнародне управління та бізнес на Півночі.

Університет знаходиться в м. Бодо, завдяки прекрасній природі та краєвидам довкола жити тут дуже приємно та затишно. Університет максимально пристосований для студентів. Це місце, в якому хочеться залишитись навіть після закінчення занять. Просто поспілкуватися з друзями або почитати в бібліотеці.

Лекції читають запрошені іноземні теоретики та практики. Після введення карантину вся комунікація з викладачами, завдання, виконані роботи, література, яку треба опрацювати – все онлайн на спеціальній університетській платформі. Перед початком занять в дистанційному режимі студентам було надіслано відеоуроки з порадами та вказівками стосовно використання програмного забезпечення.

Загалом протягом всього періоду навчання, і особливо з початком карантину, університет регулярно інформує студентів про всі зміни в роботі самого університету та прийняті місцевою владою заходи».

 

photo_2020-03-26_23-25-37.jpg (960×1280)

photo_2020-03-26_23-19-13.jpg (1280×960)

1581081326_img-3425.jpg (800×600)

 

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …