Про міжнародну студентську мобільність з перших вуст


Триває співпраця Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Nord University Business School (Норвегія).

Свої враження від стажування в Nord University Business School розповідає Чернюк Анна, студентка 5-го курсу Факультету економічних наук ЧНУ ім. П.Могили, спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

«Навчаюся за програмою Public Sector Economy в рамках Erasmus+ в університеті Норд (Норвегія). Предмети, які ми вивчаємо, пов’язані з економікою державного сектору: внутрішній контроль та ризик-менеджмент, бухгалтерський облік та звітування згідно з IPSAS, оцінка продуктивності в держсекторі та міжнародне управління та бізнес на Півночі.

Університет знаходиться в м. Бодо, завдяки прекрасній природі та краєвидам довкола жити тут дуже приємно та затишно. Університет максимально пристосований для студентів. Це місце, в якому хочеться залишитись навіть після закінчення занять. Просто поспілкуватися з друзями або почитати в бібліотеці.

Лекції читають запрошені іноземні теоретики та практики. Після введення карантину вся комунікація з викладачами, завдання, виконані роботи, література, яку треба опрацювати – все онлайн на спеціальній університетській платформі. Перед початком занять в дистанційному режимі студентам було надіслано відеоуроки з порадами та вказівками стосовно використання програмного забезпечення.

Загалом протягом всього періоду навчання, і особливо з початком карантину, університет регулярно інформує студентів про всі зміни в роботі самого університету та прийняті місцевою владою заходи».

 

photo_2020-03-26_23-25-37.jpg (960×1280)

photo_2020-03-26_23-19-13.jpg (1280×960)

1581081326_img-3425.jpg (800×600)

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …