Про міжнародний ворк-шоп “Конфлікти в контексті допомоги біженцям”

Протягом 30 – 31 березня 2023 року команда ЧНУ імені Петра Могили долучилася до ворк-шопу «Конфлікти в контексті допомоги біженцям».

Захід організували представники Гамбурзького університету (Німеччина) для закладів вищої освіти України, Киргизької Республіки, Молдови.

Основної метою зустрічі є обмін досвідом та подальша праця з людьми, які постраждали внаслідок військових дій, втратили житло, а також для внутрішньо та зовнішньо переміщених осіб.

Чорноморський національний університет представила команда фахівців, зокрема директор Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили, доктор наук з державного управління, професор, Володимир Ємельянов, доктор наук з публічного управління, професор Олександр Євтушенко, докторка наук із державного управління, професорка Вікторія Андріяш, кандидатка наук із державного управління, доцентка б.в.з. Анастасія Ібрагімова та керівниця навчально-наукового кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Людмила Опанасенко.

Пані Людмила детально представила три авторських психологічних методи, серед яких – метод незавершеного речення «Я хочу, можу, буду…», «Структурованої бесіди» та соціально-психологічної підтримки учасників конфліктів «Точки опори».

Також за результатами проведеної конференції буде опубліковано навчальний посібник (для українців – українською мовою).