Про майбутнє підписання меморандуму про співпрацю з Університетом Свонсі (Великобританія)

На початку серпня 2022 року між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Університетом Свонсі (Уельс, Великобританія) розпочалась спільна робота, згідно з проєктом «Ініціатива Єдності», створеним Cormack Consultancy Group.

А завтра, 3 листопада, відбудеться zoom-зустріч з представниками Університету Свонсі (Уельс, Великобританія) для підписання меморандуму про подальшу співпрацю.

Впевнені, що ця подія стане вагомим кроком до розширення міжнародних зв’язків та залучення нових інновацій у процесі навчання.

Зазначимо, що двохстороння угода стане запорукою до проведення спільних досліджень, конференцій, стажувань та участі в грантових програмах.

Для наших англійських друзів пропонуємо англомовний варінт:

At the beginning of August 2022, the joint work between Petro Mohyla Black Sea National University and Swansea University (Wales, Great Britain) began according to the “Unity Initiative” project created by the Cormack Consultancy Group.

And tomorrow, on November 3rd, there will be a zoom-meeting with representatives of Swansea University (Wales, Great Britain) to sign a memorandum on further cooperation. We are sure that this event will be an important step towards the expansion of international relations and the involvement of new innovations in the learning process.

Note that the bilateral agreement will be a guarantee for joint research, conferences, internships and participation in grant programs.