Про лекцію професора Юрія Котляра «Історія Української державності: хронологічно-синергетичний погляд»

24 січня 2022 року в читальній залі Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили з нагоди Дня Соборності України відбулася лекція завідувача кафедри історії, доктора історичних наук, професора Юрія Котляра «Історія Української державності: хронологічно-синергетичний погляд».

Захід об’єднав студентів першого курсу факультету політичних наук (за спеціальністю «Історія та археологія»), Медичного інституту (за напрямком «Екологія») та факультету фізичного виховання і спорту.

Юрій Котляр розповідав про становлення Української держави, важливі дати та процеси з історії України, а також наголосив на подіях, що передували Дню Соборності, власне ідеї Соборності України, подіях нашої історії після Акту Злуки та їхніх наслідках, новій українській державності та готовності до неї українського народу й еліт.

Нагадаємо, що минулого тижня завідувач кафедри історії Юрій Котляр узяв участь у телепрограмі,  що присвячена Дню Соборності України.

Зазначимо, що лекція з історичної тематики пройшла в межах проєкту «lectorium», започаткованого у  жовтні 2019 року Науковою  бібліотекою ЧНУ імені Петра Могили.