Про круглий стіл «Якість освіти і доброчесність в ЧНУ імені Петра Могили»

27 вересня 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся круглий стіл «Якість освіти і доброчесність в ЧНУ імені Петра Могили» за участі студентів-магістрів та викладачів факультету політичних наук та юридичного факультету. Круглий стіл відбувся у змішаному форматі.

Модераторами заходу виступили доктор історичних наук, професор, перший проректор Юрій Котляр та докторка юридичних наук, професорка, т.в.о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Алла Коваль.

Юрій Котляр розпочав роботу круглого столу своїм вступним словом та привітав присутніх.

Перший виступ круглого столу був присвячений доброчесності в науковій роботі. Алла Коваль розповіла про нові проблеми, які виникли в сфері академічної доброчесності з появою загальнодоступної платформи штучного інтелекту ChatGPT.

Дмитро Січко, кандидат юридичних наук, доцент, декан юридичного факультету, розповів про забезпечення якості освіти на юридичному факультеті.

Кандидатка політичних наук, доцентка кафедри соціології та політології, заступниця декана факультету політичних наук Тетяна Лушагіна розкрила особливості навчання на факультеті політичних наук.

Тема виступу Інни Підберезних, докторки юридичних наук, в.о. професора кафедри історії, – «забезпечення якості вищої освіти – запорука європейської інтеграції».

Кандидатка політичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ірина Габро ґрунтовно з наведенням відповідних прикладів доповіла про види порушень академічної доброчесності.

Виступив і т.в.о. начальника навчально-методичного відділу ЧНУ імені Петра Могили Сергій Шкірчак, який розкрив тему забезпечення якості освіти в нашому університеті.

До круглого столу доєдналася також директорка наукової бібліотеки Світлана Козловська. Тема її виступу – «Академічна доброчесність: Чесність починається з тебе».

Виступи тривали по 5-7 хвилин, а обговорення поданих ідей проходило після усіх виступів.

Дякуємо всім учасникам круглого столу за участь!