Про круглий стіл факультету фізичного виховання і спорту, присвячений обговоренню освітньо-професійних програм фізкультурно-спортивних спеціальностей

23 квітня 2024 року в ЧНУ імені Петра Могили відбувся круглий стіл факультету фізичного виховання і спорту, присвячений обговоренню освітньо-професійних програм спеціальностей 017 «Фізична культура і спорт» та 014.11 Середня освіта (Фізична культура) зі стейкхолдерами – представниками фізкультурно-спортивних закладів м. Миколаєва та Миколаївської області.

На заході виступили в. о. декана факультету Юлай Тупєєв; завідувачка кафедри олімпійського та професійного спорту Надія Довгань, завідувач кафедри медико- біологічних основ спорту та фізкультурно-спортивної реабілітації Сергій Гетманцев; завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Геннадій Жигадло, які представили інформацію за освітньо-професійними програмами, за якими навчаються студенти.

Запрошені стейкхолдери: Кисіль В. В., директор  спорт-клуба «Septem Fitness»; Семенуха В. Л., директор ДЮСШ №1 м. Миколаєва; Гуменюк С. М., директор ДЮСШ «Україна»; Конвішер І. Б. директор ДЮСШ з єдиноборств СК «Бульдог»; Мавродієв А. С., президент ММА Миколаївською області, МСМК; Івлічєв О. А., президент федерації киюшинкай карате Миколаївської області, обговорили освітні компоненти ОПП та внесли ряд пропозицій стосовно проведення практик на базах, які вони представляють.

Також на круглому столі виступила Світлана Гарбуз, провідний фахівець з питань ліцензійних та акредитацій навчально-методичного відділу ЧНУ, яка підкреслила значимість цього заходу для обговорення та внесення змін до ОПП згідно з вимогами часу.

На заході були присутні представники студентської ради факультету фізичного виховання і спорту, які висловили свої думки та побажання щодо удосконалення змісту ОПП.

Учасники круглого столу дійшли згоди про продовження співпраці між факультетом ФВіС та  стейкхолдерами.

Обговорення пройшло продуктивно з пропозицією до подальшої плідної співпраці.