Про круглий стіл «Актуальні питання підвищення психологічної культури учасників освітнього процесу ЗВО в умовах війни»

9 листопада 2023 року представники Навчально-методичного кабінету соціально-психолочної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили в партнерстві з Асоціацією психологів вищої школи України провели Всеукраїнський круглий стіл «Актуальні питання підвищення психологічної культури учасників освітнього процесу ЗВО в умовах війни».

Круглий стіл тривав у межах XXVI Всеукраїнської щорічної наукової конференції «Могилянські читання – 2023: досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти».

У заході взяли участь керівники психологічних служб та психологи ЗВО / м. Києв, м. Дніпро, м. Одеса, м. Полтава, м. Суми, м. Миколаїв.

Під час заходу було оголошено результати Всеукраїнського конкурсу есе з психології, у якому перемогу здобула студентка ЧНУ імені Петра Могили Катерина Кутузакі.

Щиро вітаємо переможницю з успіхом та щиро дякуємо усім учасникам заходу за цікаві години взаємодії, обмін досвідом та проектування нових цілей для діяльності нашої спільноти!