Про комунікацію студентів і викладачів Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили

Шановні студенти, триває третій рік дистанційного навчання. Цьогоріч через військову агресію рф проти України навчальний процес здійснюється в дистанційному форматі, звичка до якого в нас якісно виробилася протягом останніх двох років карантинних обмежень.

Не зважаючи на те, що зараз більшість учасників навчального процесу знаходиться в різних містах, процес навчання має бути комфортним і максимально ефективним.

Якщо виникатимуть проблеми, питання, пропозиції чи зауваження, можна звертатися до вашого куратора або залишити анонімні коментарі за посиланням.

Результати опрацювання питань та пропозицій викладачі кафедри обов’язково розміщуватимуть в телеграм-каналі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили.

З вірою в перемогу!