Про інтерактивну лекцію-подорож Науковою бібліотекою ЧНУ імені Петра Могили ” Як зробити ефективним написання курсової роботи? Практичні кейси”

Традиційною в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили є міждисциплінарна комунікація та взаємодія між структурними підрозділами.

Так, протягом декількох останніх років відбувається тісна взаємодія між кафедрою української філології та міжкультурної комунікації і Науковою бібліотекою університету.

4 жовтня 2022 року відбулася інтерактивна лекція-подорож Науковою бібліотекою ЧНУ імені Петра Могили «Як зробити ефективним написання курсової роботи? Практичні кейси» для студентів спеціальностей 035 «Філологія» та 014 «Середня освіта».

Лекція проведена в межах курсу «Основи наукових досліджень» (викладач – кандидатка філологічних наук Галина Косарєва) для студентів-філологів другого курсу.

Спікерами заходу виступили Козловська Світлана, директорка Наукової бібліотекою ЧНУ імені Петра Могили, Лілія Болдуреску, завідувачка Інституційно-бібліографічним відділом бібліотеки.
Модератор – кандидатка філологічних наук, доцентка б.в.з. кафедри української філології та міжкультурної комунікації Галина Косарєва

Основними аспектами лекції стали важливість академічної доброчесності, окреслення використання каталогу бібліотеки, розповідь про основні правила опису бібліографічних посилань, бібліографічне оформлення наукових робіт, а також використання інструкційного репозитарію.