Про інтерактивне заняття з формування soft skills для для студентів-першокурсників спеціальностей 231 «Соціальна робота» та 281 «Публічне управління та адміністрування»

6 лютого 2024 року завідувачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ННІ ПУА Олена Кузнецова провела інтерактивне заняття для студентів першого курсу спеціальностей 231 «Соціальна робота» та 281 «Публічне управління та адміністрування» на тему «Soft skills – запорука професійного успіху».

Для майбутніх фахівців серед професійних компетентностей дедалі більш актуальними стають соціальні навички soft skills, зокрема вміння комплексно вирішувати проблеми, критично мислити; координувати з іншими; емоційний інтелект; уміння приймати рішення та інші.

Від працівника соціальної сфери сучасне суспільство вимагає вміння взаємодіяти з різноманітними групами клієнтів: дітьми, підлітками, молоддю, людьми похилого віку чи особами з особливими потребами, девіантною чи делінквентною поведінкою, залежними від психоактивних речовин, жертв насилля, війни та ін. Саме для цього майбутній фахівець повинен володіти навичками ефективної комунікації, безконфліктного спілкування, самоконтролю, бути емпатичним, уміти слухати та переконувати.

Під час заняття студенти змогли ознайомитись з сутністю та важливістю soft skills для своєї майбутньої професійної діяльності.