Про Хелловінську посвяту першокурсників у студенти–екологи ЧНУ імені Петра Могили

28 жовтня 2022 року представники кафедри екології  ЧНУ імені Петра Могили провели Хелловінську Посвяту першокурсників у студенти–екологи!

Форма зустрічі оригінальна та цікава: першокурсникам була запропонована інтерактивна гра – «Вступ студентів-екологів до Чорноморського «Магічного» Університету».

Кожен студент розповів про «магію», яку б він хотів вивчити. Також відбувся урочистий вибір старости групи. Крім того, наших першокурсників привітали також студенти-екологи III курсу, які провели вікторину «Що? Де? Коли?».

Учасники заходу залишилися дуже задоволеними та отримали багато позитивних емоцій.

Побажаємо нашим першокурсникам успіху у навчанні, здійснення мрій та реалізації планів! Ставте перед собою високі цілі та досягайте їх!