Про гостьову лекцію для студентів навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування

1 березня 2024 року в рамках співробітництва між Навчально-науковим інститутом публічного управління та адміністрування та Головним управлінням статистики (ГУС) в Миколаївській області в режимі онлайн-конференції відбулась зустріч у форматі гостьової лекції для здобувачів вищої освіти перших – четвертих курсів РВО (бакалавр) спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування» та 231 «Соціальна робота».

Модераторами зустрічі виступили заступник начальника відділу управління персоналом Тетяна Пасніченко і начальниця відділу поширення інформації та комунікацій Тетяна Шушара. Під час зустрічі здобувачам представили лекцію-презентацію про діяльність органів державної статистики, особливості статистичного виробництва, питання діджиталізації у роботі ГУС, стан та особливості кадрової роботи в ГУС,  особливості здійснення повноважень органами державної статистики в умовах воєнного стану.

У процесі презентації здобувачі ставили питання до спікерів, цікавились перспективами працевлаштування у ГУС, проходженням практики, особливостями роботи фахівців у сфері статистики.  Щиро вдячні організаторам даного заходу за цікаву змістовну зустріч, та принагідно висловлюємо подяку начальниці ГУС  в Миколаївській області Зої Лук’яненко, за підтримку і сприяння у справі виховання майбутніх фахівців.