Про екскурсію ЧНУ імені Петра Могили для Миколаївської депутатки Тетяни Домбровської

22 червня 2023 року до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітала миколаївська депутатка Тетяна Домбровська.

Ректор університету Леонід Клименко провів екскурсію відбудованим головним корпусом. Він зазначив, що ЧНУ імені Петра Могили постраждав у серпні 2023 року від п’яти російських ракет. Одна з ракет стала експонатом університетського музею та виставляється в головному корпусі поряд з фотографіями руйнувань.

Та незважаючи ні на що, університет швидко та активно відбудовується, аби швидше зустріти своїх студентів.

Леонід Клименко показав повністю відновлені кабінети бухгалтерії, які були повністю зруйновані, а наразі знаходяться вже на стадії косметичного ремонту. Крім того, були відбудовані аудиторії з другого по четвертий поверх, які ще пів року тому були повністю обрушені.

Під час відновлення беруть до уваги потреби людей з інвалідністю. Так, поновлюють зручний пандус біля входу в головний корпус, а також планують встановлення ліфту, для якого вже готують шахту.

Ще одне повністю відновлене приміщення – читальна зала бібліотеки, ремонт якої пройшов за кошти Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

Тепер ЧНУ імені Петра Могили може надавати як читальну, так і актову залу університету для проведення конференцій, зборів, концертів та інших заходів.

Крім того, ректор анонсував фотовиставку, що присвячена незламності української освіти і пройде в реставрованій галереї мистецтв імені Серафими Сенкевич.