Про двосторонню зустріч команди проєкту ЄС Еразмус+ DEFEP із проєктним офіцером Європейського виконавчого агентства з питань освіти і культури EACEA Росальбою Нарделлі

14 лютого 2023 року відбулася двостороння зустріч команди проєкту ЄС Еразмус+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці» із проєктним офіцером Європейського виконавчого агентства з питань освіти і культури EACEA Росальбою Нарделлі.

Зустріч минула в межах заходів для грантхолдерів проєктів розвитку потенціалу вищої освіти за програмою Еразмус+. Це гарна нагода предметно поспілкуватися про виклики та перспективи проєкту, координатором якого є ЧНУ імені Петра Могили.

Крім команди ЧНУ під головуванням Олени Філімонової, в обговоренні взяли участь представники усіх партнерських університетів консорціуму, зокрема: Національного університету «Чернігівська політехніка», Львівського національного університету природокористування, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Уманського національного університету садівництва, Державного університету Молдови, Технічного університету Молдови, Університету Саарланду (Німеччина), Університету Короля Хуана Карлоса (Іспанія), Університету Палермо (Італія).

Також до зустрічі приєдналися національні координаторки програми Еразмус в Україні та Молдові, Світлана Шитікова та Клаудія Мелінте.

Учасники зустрічі обговорили процедури виконання, моніторингу та звітування за проектом; можливі коригування плану робіт через посилення воєнних ризиків в Україні; окремі положення фінансування та співфінансування, відповідальність координатора та консорціуму за виконання проєкту.

Дякуємо за підтримку і допомогу Національним Еразмус офісам і їх координаторкам, EACEA і Росальбі НАРДЕЛЛІ – за цінні поради і настанови, усім партнерам консорціуму – за плідну співпрацю.