Про діяльність наукової бібліотеки ЧНУ ім.Петра Могили


Шановні колеги та користувачі наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили!
Пропонуємо Вам нові послуги від бібліотеки нашого університету.

Ви можете отримати інформацію про:

– можливості пошуку у каталозі, фонді, електронному каталозі наукової бібліотеки; інституційному репозитарії ЧНУ ім. Петра Могили, репозитарії кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти;

– інформаційну культуру; інформаційну безпеку та інформаційну «гігієну»;

– особливості оформлення бібліографічного списку до: дипломної роботи, дисертації та наукової публікації (основні правила складання бібліографічних списків до наукових публікацій, загальні вимоги до цитування, міжнародні стилі цитування).

Тренінги, презентації та лекції можуть бути адресовані студентам, аспірантам, викладачам та науковцям ЧНУ ім. Петра Могили. Вони можуть  проводитись у форматі семінару-практикуму у рамках навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень» або тренінгу з індивідуальними консультаціями.

Запрошуємо до співпраці науковців університету!

Ви можете дізнатися про:

– українські та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;

– наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;

– нові моделі та технології створення і розповсюдження наукових журналів.

Пропонуємо Вашій увазі тренінги:

1.«Наукометричні бази як інструмент дослідника» ( Scopus і Web of Science), які орієнтовані на аспірантів, викладачів та науковців для пошуку необхідної інформації та проведення власних досліджень.

У 2017-2019 року українські наукові установи та заклади вищої освіти (серед них ЧНУ ім. Петра Могили) отримали доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.
Однією з найбільш авторитетних і загальновизнаних у світі джерел пошуку наукової інформації є міжнародна наукометрична база даних Web of Science .

2.Тренінги «Web of Science для якісних наукових досліджень» проводяться з метою популяризації електронних ресурсів Web of Science серед користувачів наукової бібліотеки університету та оптимізації використання бази університетом.
Ці тренінги не є офіційними тренінгами компанії Clarivate Analytics, проводяться для внутрішньої аудиторії і мають консультаційний характер.

3.Тренінги з користування міжнародною наукометричною базою даних Scopus.

Ці тренінги не є офіційними тренінгами компанії Elsevier, проводяться для внутрішньої аудиторії і мають консультаційний характер.

Тематика та розклад тренінгів залежить від Вас. Чекаємо на співпрацю разом з студентами, колегами-викладачами та науковцями ЧНУ ім Петра Могили.

Викладачі університету можуть замовляти тренінги для груп через електронну пошту

бібліотеки (library@chmnu.edu.ua), через Google forms  та особисто.

Викладачі та науковці, які не зможуть приєднатися до тренінгів, можуть отримати індивідуальну консультацію.

Звертайтеся, будь ласка, до Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили (приміщення абонементу, читального залу головного корпусу, філологічної бібліотеки);
1-й корпус, Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили.

Директор наукової бібліотеки Ганна Миколаївна Петроченко проінформує про:

– українські та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;

– наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;

– нові моделі та технології створення і розповсюдження наукових журналів (проект «Нові журнали ЧНУ»).

Заступник директора Лариса Вікторівна Колесник пояснить про:

– можливості пошуку у каталозі, фонді та електронному каталозі наукової бібліотеки;

– інформаційна культура; інформаційна безпека та інформаційна «гігієна».

Завідувачка інформаційно-бібліографічним відділом Лілія Павлівна Болдуреску розповість про:

– індексування за УДК;

– особливості оформлення бібліографічного списку до дипломної роботи, дисертації та наукової публікації (основні правила укладання бібліографічних списків до наукових публікацій, загальні вимоги до цитування, міжнародні стилі цитування);

– інституційний репозитарій ЧНУ ім. Петра Могили.

Провідні бібліотекарі:

Світлана Володимирівна Козловська розповість про правила розміщення та особливості пошуку у репозитарії кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ЧНУ імені Петра Могили.

Алла Василівна Кулагіна (читальний зал) та Світлана Вікторівна Барщевська (11-й корпус, філологічна бібліотека) нададуть інформацію про:

  • українські та міжнародні проекти доступу до наукової інформації;
  • наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень;
  • пошук у наукометричних базах даних Scopus та Web of Science фахових наукових журналів.

Ми завжди відкриті для співпраці з Вами!

 

Події та оголошення


липня
8
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 …

червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …