Про день відкритих дверей на Факультеті філології ЧНУ імені Петра Могили

30 вересня 2023 року відбувся День відкритих дверей у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, зокрема й на факультеті філології.

Колектив факультету про цей захід інформує на своїй сторінці у Фейсбуку.

Гостей факультету, які зацікавилися спеціальністю «Філологія», та усіх присутніх на заході привітала декан факультету філології – докторка філологічних наук, професорка Ірина Даниленко.

Окресливши найголовніші напрямки факультетської діяльності, Ірина Іванівна надала слово завідувачам кафедр (кандидатка філологічних наук, доценткам Наталії Лебединцевій, Людмилі Шерстюк і Світлані Кирилюк) та гарантам освітніх програм (кандидаткам філологічних наук, доценткам Наталі Лютянській та Валерії Мусафір) для більш докладної інформації про навчання на окремих спеціалізаціях та подальших можливостей працевлаштування.

Окрасою заходу стали виступи студентів факультету – Антоніни Остапової (голови студентської колегії університету), Анастасії Жовнірчик (заступника голови студентської колегії університету), Анастасії Радутної (керівника Розмовного клубу факультету), Максима Бригарчука (волонтера-активіста), Анастасії Марковської (голови студентської профспілки), Діани Джигімон, які щиро й невимушено поділилися своїми враженнями про університетське життя на факультеті та запросили старшокласників стати частиною дружньої філологічної спільноти.