Про четверту лекцію Давіда Реіхарда, професора Універитету Коменського в Братиславі (Словаччина)

13 лютого 2023 року відбулася четверта лекція навчального курсу «Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу: виклики, пов’язані з війною в Україні». Студенти зустрілися з Давідом РЕІХАРДОМ, кандидатом наук у галузі міжнародної політики, професором Універитету Коменського в Братиславі (Словаччина), cтаршим викладачем Інституту міжнародних відносин ім. Кароля Рибака

Тема лекційного заняття – “Європейський Союз, його цілі, призначення та переваги. Інституції та органи ЄС. Політики ЄС”.

Лектор детально розповів про ключові інститути Європейського союзу, політиків, які очолюють ці інституції. Окреслив Європейський Союз як найбільш успішне інтеграційне об’єднання у світі, акцентув увагу на цілях, пріоритетах та перевагах Європейського Союзу.

Дякуємо професору Девіду Рейхарду за цікаву зустріч.

Відкрита лекція відбулася в межах Модулю Жана Моне ESEDEP.