28 вересня 2023 року відбулася чергова зустріч робочої групи Чорноморського національного університету імені Петра Могили в проєкті «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs (PROMENT), що діє в межах програми ЕРАЗМУС+.

Робоча група обговорила результати роботи за останні місяці та підготувала звіт. Також розглядали необхідність розширити команду проєкту та ввести до її складу нових фахівців.

Наступним важливим кроком має бути написання посібника, у якому викладено теоретичні відомості та практичні рекомендації для реалізації менторства і тьюторства за конкретною схемою. Також представники команди ЧНУ обговорили участь у робочих поїздках до Сілезького технологічного університету (Польща) та Університету Авейро (Португалія) для обміну досвідом з європейськими партнерами.

Нагадуємо, що проєкт реалізується разом із Національним університетом «Львівська політехніка». Зичимо виконавцям проєктів та нашим партнерам натхнення та успіхів!