Про чергову зустріч робочої групи ЧНУ імені Петра Могили в проєкті «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО»

2 серпня 2023 року відбулася чергова зустріч робочої групи Чорноморського національного університету імені Петра Могили в проєкті «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs (PROMENT), що діє в межах програми ЕРАЗМУС+.

Учасники команди ЧНУ скоригували схеми тьюторства та менторства, що мають бути впроваджені у діяльність ЧНУ найближчим часом. Також обговорили процедури та особливості їх створення і функціонування, визначилися з ключовими напрямами діяльності. Узгодили організаційні питання щодо облаштування Центру тьюторства та менторства, який розпочне експериментальну діяльність в ЧНУ та партнерських університетах за умовами проєкту.