Про чергову зустріч робочої групи чну імені петра могили в проєкті “PROMENT”: планування проведення тренінгів для менторів і тьюторів

В стінах університету продовжується активна робота над реалізацією практичної частини грантового проєкту «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs (PROMENT), що діє в межах програми ЕРАЗМУС+.

Протягом першої половини травня відбулися три робочі зустрічі команди проєкту, метою яких є організація та планування майбутніх тренінгів для менторів і тьюторів, що мають відбутися 23 травня 2024 року в Центрі менторства і тьюторства ЧНУ імені Петра Могили. Нагадаємо, що урочисте відкриття Центру тьюторства та меторства відбулося 29 лютого цього року. Основними функціями Центру тьюторства та менторства є професійне зростання, стимулювання соціальної активності та розвитку у наставництві як студентів Університету, так і персоналу; а також налагодження ефективної взаємодії між академічним та неакадемічним середовищами для покращення працевлаштування молоді.

В якості тренерів виступатимуть координатори менторських схем та учасники проєкту, які пройшли навчання в рамках Весняної школи в університетах Грузії.

Реалізація проєкту надасть студентам університету можливість отримати не лише академічні знання, а й практичну підтримку та поради від досвідчених менторів.