Про чергову зустріч робочої групи ЧНУ імені Петра Могили в проєкті “PROMENT”: планування круглого столу

28 вересня 2023 року відбулася чергова зустріч робочої групи Чорноморського національного університету імені Петра Могили в проєкті «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs (PROMENT), що діє в межах програми ЕРАЗМУС+.

На зустрічі йшлося про планування разом з Департаментом освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації круглого столу «Кадрове забезпечення шкільної освіти в умовах війни та повоєнної відбудови», що відбудеться 16 листопада.

Також триває підготовка важливої частини проєкту – Teaching Guide. Разом із новими членами команди – Анною Соловйовою (кандидатка політичних наук, доцентка), Вікторією Андріяш (докторка наук з державного управління, професорка), Ольгою Жвавою (кандидатка філологічних наук, доцентка б.в.з.), Галиною Косаревою (кандидатка філологічних наук, доцентка) обговорили підготовку остаточного варіанта посібника.