Про чергове засідання студентського наукового гуртка «Успішний менеджер»

29 листопада 2023 року відбулося чергове засідання наукового гуртка факультету економічних наук «Успішний менеджер». Тема засідання: «Підготовка кадрів і кар’єра». Модератором виступив студент шостого курсу, член гуртка – Анатолій Іванович.

Протягом зустрічі в онлайн-форматі визначили питання організації системи навчання, професійного навчання в організаціях. Особливу увагу учасники приділи підготовці управлінських кадрів, напрямам та етапам кар’єри.

Протягом засідання присутні задавали багато питань щодо кар’єри та її розвитку в сучасних організаціях, на що отримали докладні і ґрунтовні відповіді. Спікери зазначили, що успішна кар’єра є невід’ємною складовою самореалізації людини. Керівник повинен усіма силами управляти кар’єрою своїх співробітників. Таке управління підвищує працездатність працівників, а, отже, впливає на діяльність самої організації (компанії, установи, підрозділу тощо).

З урахуванням зацікавленості студентів гуртка домовилися про подальші зустрічі за цією тематикою.

Дякуємо всім хто долучився!