Про чергове засідання робочої групи ЧНУ імені Петра Могили “Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО”

7 червня 2023 року відбулося чергове засідання робочої групи ЧНУ імені Петра Могили, яка бере участь у проєкті «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs (PROMENT) за програмою Еразмус+, «Розбудова потенціалу вищої освіти».

Робоча група складається з т. в. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва, докторки юридичних наук, професорки Алли Коваль, кандидатки економічних наук, доцентки Наталії Іщенко, кандидатки економічних наук, провідної фахівчині відділу міжнародних зв’язків Олени Філімонової та кандидатки філологічних наук, доцентки Ольги Тулузакової.

Учасники робочої групи підбили підсумки квартального завдання: визначення 12 актуальних схем тьюторства і менторства, зібрання даних про пріоритетність окремих схем для кожного університету-учаснику проєкту, обговорення результатів анкетування університетів України та Грузії щодо питання наставництва у сучасній освіті тощо.

Команда ЧНУ ім. Петра Могили підготувала проміжний звіт за результатами роботи та обговорила подальші важливі кроки у проєкті.

Бажаємо виконавцям проєкту та нашим партнерам натхнення та успіхів!