Про чергове засідання Економічного клубу факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили

17 березня 2023 року відбулося чергове засідання Економічного клубу факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Уперше час засідання обирали не члени клубу, а ChatGPT.

Співголова Економічного клубу Даніїл Ільницький підготовив лекційну частину на тему «Нейронаука та інтелект. ШІ – від машини Лулія до ChatGPT-4».

У другій (розмовній) частині зустрічі учасники засідання аналізували тези, зокрема «Матеріальна рівність всіх людей планети – це добре», «Чат-боти вищого порядку як фактор зміни попиту на робочу силу, їхній вплив на глобальний та локальні ринки праці», а потім порівнювали свої аргументи з відповідями ChatGPT.

За повнотою аргументації переміг штучний інтелект.

Проте його відповіді потребували редагування та конкретизації.

Тож використовувати штучний інтелект доцільно, але бути кращим за нього цілком можливо.