Бінарне заняття з дисципліни Теоретичні проблеми кваліфікації кримінальних правопорушень” для здобувачів магістратури

15 квітня 2023 року відбулось бінарне заняття з дисципліни «Теоретичні проблеми кваліфікації кримінальних правопорушень». У проведенні заняття, присвяченого проблемам кваліфікації кримінальних правопорушень при конкуренції кримінально-правових норм, узяв участь Павло Пархоменко, голова Бахмацького районного суду, кандидат юридичних наук, експерт Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх, національний експерт Ради Європи.

Під час заняття учасники розглянули поняття конкуренції кримінально-правових норм, відмінність конкуренції від колізії. Павло Пархоменко на прикладах судової практики Касаційного кримінального суду у провадженнях про злочини проти власності показав, як вирішуються проблемні та питання кваліфікації при конкуренції загальної та спеціальної норм, та відповів на запитання студентів.

Заняття проводила професор б.в.з, доктор юридичних наук, завідувач кафедри цивільного та кримінального права і процесу Блага А.Б.