Приєднуйтесь до святкування Нового року разом з ЧНУ імені Петра Могили

Культурно-мистецький центр ЧНУ імені Петра Могили підготував для студентів ряд заходів,
присвячених святкуванню Нового року.
26 грудня о 17:00 на могилянців чекає перегляд стрічки «Сам удома» (актова зала ЧНУ імені Петра Могили),
а 27 грудня о 18:00 у читальному залі відбудеться новорічна вечірка.
Приєднуйся!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …