Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!


14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина!

• 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус)

• 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили)

На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, танцювальні номери, виступ вокально-інструментального колективу тощо.

Приєднуйтесь!

photo5341627311545494431 (1).jpg

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …