Приєднуйтесь до онлайн-зустрічі «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти»


Запрошуємо вас на онлайн-зустріч «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти» з членкинею Національного агентства – Лідією Фесенко.

Коли?
28 квітня,16:00

Де?
Офіційна сторінка Національного агенства на Facebook.

Переходьте за лінком та заповнюйте анкету та ставте своє запитання
Дедлайн заповнення анкети: 27 квітня 20:00.

Приєднуйтесь до онлайн-зустрічі на сторінці і отримуйте відповідь!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …