Приєднуйтесь до онлайн-засідання економічного клубу


Цієї п’ятниці, 8 травня 2020 року, відбудеться онлайн-засідання економічного клубу на тему “Економіка воєнного часу vs пандемія COVID-19. Знайдіть 10 відмінностей”

По-перше, будуть говорити про схожості та відмінності економік за часів війни і за часів епідемії коронавірусу. Чи схоже те, що відбувається зараз, на становище воєнного періоду?

Студент ІІ курсу Остап Ткач наведе історичні приклади сценаріїв реформування економіки за воєнних дій, надасть власне бачення ситуації, порівняє війну з епідемією в Україні та інших країнах світу. А всі слухачі матимуть змогу висловити власну думку і свій сценарій розвитку подій.

По-друге, під час засідання приєднаються важливі гості – випускники факультету економічних наук, судді Економічного турніру:

  • Андрій Веремейчик – незмінний суддя фіналу, науковий дослідник, який нині живе у Празі
  • Віктор Ханжин – викладач економіки, дослідник, нині проживає в США

Запрошуємо усіх студентів долучитися, оскільки спілкування з економістами такого рівня – дуже корисний досвід. Крім того, ви зможете поставити їм питання, які вас цікавлять.

Зустріч відбудеться у п’ятницю, 8 травня, о 16:00, у Skype.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …