Приєднуйтесь до онлайн-засідання економічного клубу

Цієї п’ятниці, 8 травня 2020 року, відбудеться онлайн-засідання економічного клубу на тему “Економіка воєнного часу vs пандемія COVID-19. Знайдіть 10 відмінностей”

По-перше, будуть говорити про схожості та відмінності економік за часів війни і за часів епідемії коронавірусу. Чи схоже те, що відбувається зараз, на становище воєнного періоду?

Студент ІІ курсу Остап Ткач наведе історичні приклади сценаріїв реформування економіки за воєнних дій, надасть власне бачення ситуації, порівняє війну з епідемією в Україні та інших країнах світу. А всі слухачі матимуть змогу висловити власну думку і свій сценарій розвитку подій.

По-друге, під час засідання приєднаються важливі гості – випускники факультету економічних наук, судді Економічного турніру:

• Андрій Веремейчик – незмінний суддя фіналу, науковий дослідник, який нині живе у Празі
  • Віктор Ханжин – викладач економіки, дослідник, нині проживає в США

Запрошуємо усіх студентів долучитися, оскільки спілкування з економістами такого рівня – дуже корисний досвід. Крім того, ви зможете поставити їм питання, які вас цікавлять.

Зустріч відбудеться у п’ятницю, 8 травня, о 16:00, у Skype.