Приєднуйтесь до онлайн-засідання економічного клубу


Цієї п’ятниці, 8 травня 2020 року, відбудеться онлайн-засідання економічного клубу на тему “Економіка воєнного часу vs пандемія COVID-19. Знайдіть 10 відмінностей”

По-перше, будуть говорити про схожості та відмінності економік за часів війни і за часів епідемії коронавірусу. Чи схоже те, що відбувається зараз, на становище воєнного періоду?

Студент ІІ курсу Остап Ткач наведе історичні приклади сценаріїв реформування економіки за воєнних дій, надасть власне бачення ситуації, порівняє війну з епідемією в Україні та інших країнах світу. А всі слухачі матимуть змогу висловити власну думку і свій сценарій розвитку подій.

По-друге, під час засідання приєднаються важливі гості – випускники факультету економічних наук, судді Економічного турніру:

  • Андрій Веремейчик – незмінний суддя фіналу, науковий дослідник, який нині живе у Празі
  • Віктор Ханжин – викладач економіки, дослідник, нині проживає в США

Запрошуємо усіх студентів долучитися, оскільки спілкування з економістами такого рівня – дуже корисний досвід. Крім того, ви зможете поставити їм питання, які вас цікавлять.

Зустріч відбудеться у п’ятницю, 8 травня, о 16:00, у Skype.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …