Приєднуйтесь до онлайн-флешмобу від кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки


Карантин карантином, а навчання і роботу ніхто не скасовував.

З понеділка ЧНУ імені Петра Могили проводить навчальний процес в онлайн-форматі в системі  Moodle, яка працює для забезпечення дистанційної роботи і навчання. Це вихід із зони комфорту і доволі цікавий виклик як для викладачів, так і для студентів.

І аби не сумувати в самоізоляції кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки запрошує приєднатися до флешмобу під час карантину:

  1. Маєте поширити у соціальній мережі фото чи відео вашої роботи/навчання вдома.
  2. Позначити інстаграм сторінки @chmnu_socwork і @mogilyanka та друзів/колег/одногрупників і таким чином запросити їх до участі.

Зберігайте спокій та дбайте про своє здоров’я!

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут