Приєднуйтесь до онлайн-флешмобу від кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки

Карантин карантином, а навчання і роботу ніхто не скасовував.

З понеділка ЧНУ імені Петра Могили проводить навчальний процес в онлайн-форматі в системі  Moodle, яка працює для забезпечення дистанційної роботи і навчання. Це вихід із зони комфорту і доволі цікавий виклик як для викладачів, так і для студентів.

І аби не сумувати в самоізоляції кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки запрошує приєднатися до флешмобу під час карантину:

1. Маєте поширити у соціальній мережі фото чи відео вашої роботи/навчання вдома.
  2. Позначити інстаграм сторінки @chmnu_socwork і @mogilyanka та друзів/колег/одногрупників і таким чином запросити їх до участі.

Зберігайте спокій та дбайте про своє здоров’я!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).