Приєднуйтесь до онлайн дискусії «Завтрашній світ: Яким може бути світовий порядок після пандемії?»


ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Українським ПЕН та UkraineWorld запрошують усіх зацікавлених до участі в онлайн дискусії «Завтрашній світ: Яким може бути світовий порядок після пандемії?». Дискусія відбудеться на Фейсбук-сторінках PEN Ukraine та Internews Ukraine 13 травня 2020, початок о 19:00.

Учасники дискусії говоритимуть про те, як змінюється світ, заскочений пандемією та економічною кризою, обговорять стратегії й тактики, запропоновані світовими лідерами, їхні сили й слабкості, а також можливі сценарії подальшого розвитку подій.

УЧАСНИКИ ДИСКУСІЇ:

  • Павло Клімкін — дипломат, ексміністр закордонних справ України;
  • Наталя Гуменюк — журналістка, авторка книг «Майдан Тахрір» та «Загублений острів»;
  • Сергій Сидоренко — головний редактор видання Європейська правда;
  • Ганна Шелест – головна редакторка UA: Ukraine Analytica, членкиня правління Ради зовнішньої політики «Українська призма».

Модератор розмови — Володимир Єрмоленко – головний редактор онлайн-платформи UkraineWorld, директор з аналітики ГО «Інтерньюз-Україна», автор книг, член Українського ПЕН.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …