Приєднуйтесь до онлайн дискусії «Завтрашній світ: Яким може бути світовий порядок після пандемії?»


ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Українським ПЕН та UkraineWorld запрошують усіх зацікавлених до участі в онлайн дискусії «Завтрашній світ: Яким може бути світовий порядок після пандемії?». Дискусія відбудеться на Фейсбук-сторінках PEN Ukraine та Internews Ukraine 13 травня 2020, початок о 19:00.

Учасники дискусії говоритимуть про те, як змінюється світ, заскочений пандемією та економічною кризою, обговорять стратегії й тактики, запропоновані світовими лідерами, їхні сили й слабкості, а також можливі сценарії подальшого розвитку подій.

УЧАСНИКИ ДИСКУСІЇ:

  • Павло Клімкін — дипломат, ексміністр закордонних справ України;
  • Наталя Гуменюк — журналістка, авторка книг «Майдан Тахрір» та «Загублений острів»;
  • Сергій Сидоренко — головний редактор видання Європейська правда;
  • Ганна Шелест – головна редакторка UA: Ukraine Analytica, членкиня правління Ради зовнішньої політики «Українська призма».

Модератор розмови — Володимир Єрмоленко – головний редактор онлайн-платформи UkraineWorld, директор з аналітики ГО «Інтерньюз-Україна», автор книг, член Українського ПЕН.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …