Привітання з Міжнародним днем освітянина!

Вітаємо працівників Чорноморського національного університету імені Петра Могили з їхнім професійним святом – Днем освітянина!

Цьогоріч в Україні святкують День освітянина 2 жовтня. За традицією вітають викладачів, учителів у першу неділю жовтня.

Ідею святкувати День освітянина задля вшанування працівників освіти з’явилася в багатьох країнах у XIX століття – переважно заходи присвячувалися видатним місцевим педагогам або визначним історичним подіям галузі.

В Україні це свято почали відзначати ще за радянських часів, що було закріплено Постановою Президії Верховної Ради СРСР «Про святкові та пам’ятні дати» 1980 року.

Дякуємо за вашу щоденну працю, енергію та сили, які вкладаєте в навчання студентів та наукову діяльність! Розум – рушійна сила прогресу. Саме ви, наші освітяни, стаєте надійним провідником між ґрунтовними знаннями та юними талантами, які в майбутньому показують високі результати!

Дякуємо за ваші старання та терпіння, поради та мотивацію! Бути викладачем – покликання. Працювати на благо освіти і науки – гідна справа.

Дякуємо водночас усім і особисто кожному, хто докладає зусилля до розвитку освіти нашої країни! Вітаємо з професійним святом!